რას ამბობს თქვენი თვალის ფერი თქვენ შესახებ
ეს საინტერესოა - 18:47, 27 Apr, 2017     21566
შავი ან მუქი ყავისფერი თვალები - ერთ-ერთი ყველაზე იშვიათი ფერია. ადამიანი ასეთი თვალებით დაბადებულია ლიდერად. მას სასიამოვნო ხასიათი აქვს. მასთან მოლაპარაკება ადვილია და საიმედო, სანდო ადამიანად ითვლება. ასეთი თვალების ადამიანს სწრაფი რეაქცია და ღრმა აზროვნება აქვს.
ცისფერი თვალები - ეს თვალის ფერი ყველაზე მომხიბვლელად ითვლება. ასეთი ადამიანი ცნობისმოყვარეა, თუმცა ამავდროულად უცხო ადამიანების გარემოცვაში თავს ნაკლებკომფორტულად გრძნობს. გულის გადაშლა უჭირს ახლობელი ადამიანებისთვისაც.
ნაცრისფერი თვალები - ცისფერი თვალების იშვიათი ვერსიაა, მისი მფლობელები მშვიდები და ჭკვიანები არიან. მას ადამიანებთან კომუნიკაცია უჭირს, თუმცა ახლობელ ადამიანებს ძალიან აფასებენ.
ჭრელი თვალები - ასეთი ადამაიანი დამოუკიდებელია, თავისთავში დარწმუნებული და სპონტანური გადაწყვეტილებების მიღებისკენ მიდრეკილი. მას არ ეშინია რისკის და ცხოვრებაში კარდინალური ცვლილებების.
ყავისფერი თვალები - ყველაზე გავრცელებული ფერია. ასეთ ადამიანს საზოგადოება პატივისცემით ეპყრობა, ის ერთგულია, ადვილად ეგუება სიახლეებს და თვითსრულყოფისკენ სწრაფვა ახასიათებს. აქვს სტილის კარგად განვითარებული შეგრძნება.
მწვანე თვალები - საკმაოდ იშვიათი ფერია, მისი მფლობელები გამოუცნობ ადამიანებად ითვლებიან. მათი ქცევის წინასწარ განჭვრეტა ძნელია, მათ შემოქმედებითი აზროვნება აქვთ და მდგომარეობიდან იშვიათად გამოდიან.