19 აპრილის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:44, 18 Apr, 2017     6457
მართალია, პრაქტიკული ადამიანი ხართ, მაგრამ ზოგჯერ ოცნებაც სასარგებლოა. საყვარელი ადამიანი სასიამოვნოდ გაგაოცებთ.
სამსახურის საქმეები თქვენგან მეტ დაკვირვებას მოითხოვს. თუ უსიამოვნება არ გსურთ, უფროს საკუთარ მოსაზრებებს ნუ გაუმხელთ.
მიზანმიმართულად იმოქმედეთ და მცირე შეფერხებებს ნუ შეუშინდებით. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას მეტად გამოავლინეთ დიპლომატია.
დღეს ავანნტიურა და თავგადასავალი გაგიტაცებთ. იყავით მეტად დაკვირვებული და არ დაუშვათ შეცდომები. შვილები დამჯერები და ზრდილობიანები გახდებიან.
გათავისუფლდით ნეგატიური ფიქრებისა და ადამიანებისგანაც. ურთიერთობისას იყავით დიპლომატიური. საღამოს შეეხმიანეთ მეგობრებს, გაიხსენეთ მხიარული დრო.
უამრავ ინფორმაციას მიიღებთ. ზოგიერთს შეიძლება თქვენთვის გულის გადაშლა მოუნდეს. თუმცა საკუთარ თავს, დროს და ცხოვრებას სხვებს ნუ შესწირავთ.
სასიამოვნო სიახლეების დღეა. დილიდან მოაგვარეთ სამსახურის საქმეები. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
ნუ განმარტოვდებით, ნუ გაჩერდებთ სახლში. შეხვდით მეგობრებს, მოინახულეთ თქვენთვის საინტერესო ადგილები.
ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. იმოქმედეთ გეგმისებურად. ზოგიერთს ფულადი ჯილდო ან ხელფასის მომატება ელის.
ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. დახმარებისთვის მეგობრების შეწუხება ნუ მოგერიდებათ. პირად ურთიერთობაში იდილია დაისადგურებს.
დღეს მეტი დრო და ყურადღება მიაქციეთ სამსახურის საქმეებს, პირად ცხოვრებას - ნაკლები. დრო ისე გადაანაწილეთ, რომ საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნოთ.
წარმატება გელით სამსახურის საქმეებში, სახლში კი იდილია დასადგურებს. საღამოს დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს შეეხმიანეთ.