30 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:54, 29 Mar, 2017     5926
პოზიტიურად და მიზანმიმართულად ხართ მომართული. ახალი იდეების განხორციელების, ახალი საქმეების დაწყების დღეა. საღამოს საკუთარი თავი გაინებივრეთ, ახალი სამოსი შეიძინეთ.
მშვიდი და მომთმენი უნდა იყოთ; მაქსიმალურად აკონტროლეთ ემოციები. საღამოს მეგობრებს შეხვდით, იმხიარულეთ. ან რომანტიკული პაემნისთვის მოემზადეთ.
შეხვედრების დღეა, როგორც საქმიანის, ისე მეგობრულ-ნათესაურის. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ოჯახის პატარა წევრებს. მხიარულება გვიანობამდე გასტანს.
მოწყენის და დარდის მიზეზი არ გაქვთ. ყველა სფეროში წარმატება გელით. კარგი დღეა სწავლისთვის, ახალი საქმის დასაწყებად. საყვარელი ადამიანი ყველა სურვილს აგისრულებთ.
წარმატებული დღე გელით, არაფერი შეგიშლით ხელს იდეების განხორციელებაში, ახალი საქმეების დაწყებაში. საყვარელ ადამიანთან რა გაქვთ გასაყოფი? სიყვარულით აავსეთ იგი.
მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებების მიღების დღეა, თუმცა, რჩევა მაინც ჰკითხეთ უფროსს, გამოცდილ კოლეგებს. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ. მას თქვენი მზრუნველობა და თქვენთან გულახდილი საუბარი სჭირდება.
დღევანდელი დღე მშვიდ, წყნარ გარემოში გაატარეთ. უსიამოვნებები კოლეგების, ახლობლების დახმარებით მოაგვარეთ. საღამოს პაემანზე წასვლა არ გადადოთ.
კარგი დღეა ურთიერთობისა და ნაცნობობისთვის. დაუახლოვდით გავლენიან ნაცნობებს. ზოგიერთს რომანტიკული ნაცნობობა ელის. ფლირტი კი შეიძლება სერიოზულ ურთიერთობაში გადაიზარდოს.
კარგი დღეა კოლექტიური საქმიანობისთვის. ერთად განიხილეთ ახალი იდეები და ახალი პროექტებიც ერთად განახორციელეთ. საყვარელი ადამიანი მზრუნველი და მგრძნობიარე გახდება.
მოერიდეთ საკუთარი აზრის გამოთქმას, განსაკუთრებით, თუ იცით, რომ ამით ვინმეს გულს ატკენთ. პარტნიორების შემოთავაზებები ყურადღებით განიხილეთ. პირად ცხოვრებაში იდილია დაისადგურებს.
კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად, ახალი საქმეების დასაწყებად. საღამოს მგზავრობა ან ნათესავების ვიზიტი გელით. იყავით ყურადღებიანი.
საქმეები და ვალდებულებები მნიშვნელოვანია, მაგრამ მეტი დრო დაუთმეთ დასვენებას, სუფთა ჰაერზე სეირნობას. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.