29 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:48, 28 Mar, 2017     4302
კოლეგები კმაყოფილები არიან თქვენი მუშაობით და საქმისადმი ერთგულებით. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით გაანებივრეთ.
წარმატება თქვენს მხარეზეა, მთავარია, მოინდომოთ და გააქტიურდეთ. დღის მეორე ნახევარში სიურპრიზი გელით მეგობრებისგან.
მხიარული და პოზიტიური დღე გელით. საქმეებისგან თავის არიდებას ვერ შეძლებთ, რადგან უფროსი ყველა თქვენს ნაბიჯს აკონტროლებს.
რაც უფრო ადრე შეუდგებით რთული საკითხების მოგვარებას მით ადრე წახვალთ სახლში, სადაც ოჯახის წევრები საოჯახო ვახშამზე გელოდებიან.
წარმატება გელით სამსახურის საქმეებშიც და პირად ურთიერთობაშიც. იყავით მეტად ღიმილიანი. საღამოს ოჯახის წევრებთან ერთად სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
შეწყვიტეთ უსიამოვნებაზე ფიქრი. ყველაფერს საუკეთესოდ გაართმევთ თავს. სამსახურის შემდეგ მაღაზიაში შეიარეთ, საოჯახო ნივთები და ტკბილეულობა შეიძინეთ.
დღევანდელი დღე სამომავლო სურვილების ჩამოსაწერად გამოიყენეთ. დაფიქრდით, რა გაკლიათ ყველაზე მეტად? საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
უსიამოვნებები მარტივად მოგვარდება. თავად კი დატკბით ცხოვრებით, ახლობლებთან თბილი დამოკიდებულებით. საყვარელი ადამიანი რომანტიკით გაანებივრეთ.
წარმატებული დღე გელით და მაქსიმალურად გამოიყენეთ ყველა შანსი, რომ სასურველს მიაღწიოთ. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ საღამოს მოგიწყობთ.
ახალი საქმეების დასაწყებად კარგი დღეა. შეიძლება თავგადასავლებმა გაგიტაცონ. საღამოს საყვარელ ადამიანს მყუდრო გარემო შეუქმენით.
კეთილი და პოზიტიური დღე გელით. თუმცა, საქმეებითა და ვალდებულებებით დატვირთული. საღამოს წამოწექით და დაისვენეთ.
საქმეებისა და ვალდებულებებს ადვილად გაართმევთ თავს. მთავარია, არ გადაიღალოთ და ხშირად დაისვენოთ. საღამოს ნათესავებს ესტუმრეთ.