25 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
დაკავდით თქვენთვის საინტერესო საქმიანობით. საღამოს მეგობრებთან და ნათესავებთან გელით შეხვედრა. ზოგიერთს - საწინააღმდეგი სქესის წარმომადგენელთან.
მხიარული, უდარდელი დღე გელით. ერთადერთი საზრუნავია: სად გაერთოთ. შეხვდით მეგობრებს, გაისეირნეთ ქალაქგარეთ, გაიცანით ადამიანები.
კარგი დღეა მოგზაურობისა და სეირნობისთვის. მთავარია, კარგი თანამგზავრები აარჩიოთ. საღამოს გამონახეთ დრო ბავშვებთან ურთიერთობისთვის.
შეხვედრებისა და ნაცნობობის დღეა. იყავით მეგობრული გარშემო მყოფების მიმართ. საღამოს საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ ვახშამს მოგიწყობთ.
წარმატებული, პოზიტიური დღე გელით. გაისეირნეთ ქალაქგარეთ, სუფთა ჰაერზე. საღამო ოჯახის წევრებთან, უფროს ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
საინტერესო შეხვედრა გელით. თქვენს ცხოვრებაში სასიამოვნო ცვლილება მოხდება. იყავით მეტად ღიმილიანი და ნაკლებად კრიტიკული.
დროა ღუბლებიდან დაეშვათ, სიზარმაცე დაძლიოთ და საქმეების მოგვარებას შეუდგეთ. დილა ვარჯიშით დაიწყეთ. საღამოს კი საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ.
იმპროვიზაციის დღეა. გაახალისეთ გარშემო მყოფები და ნურც თავად მოიწყენთ. გაისეირნეთ სუფთა ჰაერზე. საღამოს მეგობრებს შეხვდით, მხიარული წვეულება გამართეთ.
საინტერესო, პოზიტიური დღე გელით. ნუ გაჩერდებით კომპიუტერთან, ქალაქგარეთ პიკნიკო მოაწყვეთ. საყვარელი ადამიანი ყველა სურვილს აგისრულებთ.
დღეს ნებისმიერ ადამიანთან გამონახავთ საერთო ენას. მეგობრებიც და ნათესავებიც თქვენს ბედნიერებაზე იზრუნებენ. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო სიურპრიზები გელით.
ენერგიული და ხალისიანი ხართ. სადილზე ნათესავებს უმასპინძლეთ, ერთად მოაგვარეთ საოჯახო საკითხები. საყვარელი ადამიანი სიურპრიზით გაანებივრეთ.
სიურპრიზებისა და თავგადასავების დღე გელით. ნუ იზარმაცებთ, მოიწყვეთ ექსკურსია ქალაქში ან ქალაქგარეთ. საღამოს ნათესავებს უმასპინძლეთ, იმხიარულეთ.