23 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:54, 22 Mar, 2017     3642
წარმატებული დღე გელით. სასიამოვნო ცვლილებებია მოსალოდნელი სხვადასხვა სფეროში. დღეს საშუალება მოგეცემათ უხელმძღვანელოთ აღლუმს, იყავით მეტად გაბედული.
მოერიდეთ უსიამოვნებას გარშემო მყოფებთან, დაპირისპირებას მათთან. გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია. საბუთები გადაიკითხეთ ხელისმოწერამდე, ფულის გადახდამდე.
საქმეებითა და ვალდებულებებით დატვირთული დღე გელით. დღეს მოვლენების ეპიცენტრში აღმოჩნდებით. არ გამოტოვოთ მნიშვნელოვანი შეხვედრები. არ გასცეთ დაპირება და არ აიღოთ ვალი.
ყურადღება გმართებთ ფინანსური საკითხებისადმი. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. მეტი დრო გაატარეთ საყვარელ ადამიანთან ერთად. გაანებივრეთ მზრუნველობით.
თქვენი რჩევები ყველასთვის მნიშვნელოვანია. ახალი იდეები თანამოაზრეებთან ერთად განიხილეთ. გამოგიჩნდებიან თქვენი შემოქმედების ახალი დამფასებლები. დღეს ფულზე ფიქრს არ გირჩევთ.
მეტად თამამი და გაბედული ხართ. იყავით მეტად დაკვირვებული, რათა წარმატების გზაზე დაბრკოლება არ შეგექმნათ. მოთოკეთ ემოციები. დაასრულეთ დაწყებული საქმეები.
ახალი, საინტერესო იდეები გაგიჩნდებათ. გაგიუმჯობესდებათ დამოკიდებულება გარემო მყოფებთან. მეტად გამოიჩინეთ ინიციატივა და დაიმეგობრეთ გავლენიანი ადამიანები.
მიმართეთ მკურნალ ექიმს, ნუ ენდობით გარშემო მყოფების რჩევას. ის რაც კარგია სხვისთვის, თქვენთვის შეიძლება საზიანო იყოს. საღამო მეგობრებთან ერთად, მხიარულ გარემოში, გაატარეთ.
შანსი მოგეცემათ გაიუმჯობესოთ მატერიალური მდგომარეობა, სოციალური სტატუსი, ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან. მეტი დრო დაუთმეთ შემოქმედებით საქმიანობას.
ოპტიმიზმითა და ენერგიით ხართ აღსავსე. გააუმჯობესეთ საქმიანი კონტაქტები. გავლენიანი მეგობრების დახმარებით იდეების რეალიზებას, ფულის შოვნას შეძლებთ. სიფრთხილით აირჩიეთ პარტნიორები.
იყავით დიპლომატიური, ნუ გაჯიუტდებით და ნუ ეცდებით კამათით საკუთარი აზრის დაცვას. კოლეგებთან ერთად განიხილეთ მიმდინარე საკითხები. თავად გაეცანით თქერენთვის საინტერესო ადამიანს.
მოაგვარეთ ფინანსური საყიდლები. დაგეგმეთ, ხარჯი საყიდლები. სამსახურში დახმარებისთვის მიმართეთ უფროს კოლეგებს. შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს.