21 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
დილა სამსახურის საქმეების დაგეგმვას, ვალდებულებების გადანაწილებას დაუთმეთ. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
განსაკუთრებულ დაკვირვებას ითხოვს სამსახურის საქმეები. დილიდან განეწყვეთ მუშაობისთვის და დასამთავრებელი საქმეების სიმრავლე ნუ შეგაშინებთ. საღამოს ოჯახის წევრებს საქმეების მოგვარებაში დაეხმარეთ.
დილიდან პოზიტიურად განეწყვეთ და გამონახეთ დრო შემოქმედებითი საქმიანობისთვის. საღამოს გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან.
ნუ შეუშინდებით ცვლილებებს. ნუ შეგეპარებათ ეჭვი საკუთარ შესაძლებლობაში, გაბედულად იმოქმედეთ. საყვარელ ადამიანს ტკბილეულობით გაუმასპინძლდით.
სიურპრიზებითა და მხიარულებით მდიდარი დღე გელით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან. ნაკლები ყურადღება მიაქციეთ მათ ჭირვეულობას. საღამო შინ გაატარეთ.
სასიამოვნო მომენტებით აღსავსე დღე გელით. თუ უფროსის გაბედნიერება გსურთ, დილიდან შეუდექით საქმეების მოგვარებას. საყვარელი ადამიანის მიმართ ნუ იქნებით ზედმეტად კრიტიკული.
დღეს გარშემო მყოფების დახმარე გახდებით; ისინი თქვენს რჩევებს დაუღალავად მოისმენენ. საღამო ბავშვებთან ერთად გაატარეთ, თუ ამინდი ხელს შეგიწყობთ, სკვერში გაისერინეთ.
დასვენების, უსაქმურობის განწყობაზე ხართ. სიზარმაცე საღამომდე შემოგიტევთ. კოლეგების დახმარების იმედი გქონდეთ. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
სასიამოვნო მომენტებით დატვირთული დღე გელით. ცვლილებები გელით სხვადასხვა სფეროში. საღამო შინ, მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
აკონტროლეთ ხარჯი, გამოუსადეგარ ნივთებში ფულს ნუ გადაყრით. საღამოს ოჯახის წევრებისგან სიურპრიზი გელით.
საქმეების გაუმჯობესების საშუალება მოგეცემათ. ეცადეთ, საიდუმლოებები გარშემო მყოფებს არ გაუმხილოთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
იღბალი სიურპრიზს გიმზადებთ. სამსახურის შემდეგ საყიდლებზე გაემგზავრეთ. შინ კი რომანტიკული გარემო გელოდებათ.