15 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:57, 14 Mar, 2017     4597
მხიარული, საინტერესო დღე გელით. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას უფროსთან. საღამოს ტკბილეულობა შეიძინეთ და შინაურებს საოჯახო დღესასწაული მოუწყვეთ.
უჩვეულო და საინტერესო მოვლენებით დატვირთული დღე გელით. ოჯახის წევრებისთვის სასარგებლო საქმეები შეასრულეთ. საყვარელი ადამიანი მოსვენებას დაგიკარგავთ.
იყავით მეტად აქტიური და მიზანმიმართული. დღეს ნებისმიერ პრობლემას ადვილად გაუმკლავდებით. საღამო მეგობრებთან ერთად მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
სენტიმენტალურ განწყობაზე ხართ და გულითადი საუბრებისკენ მიგიწევთ გული. საღამოს მეგობრები აიყოლიეთ და ფეხით ისეირნეთ.
შეხვედრებით დატვირთული დღე გელით. ყველას მიმართ იყავით კეთილგანწყობილი. საღამოს ბავშვებთან ერთად იმხიარულეთ.
თქვენს პუნქტუალურობაზე ლეგენდები დადის. თუმცა, სხვების დაგვიანებას მშვიდად შეხვდით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უფროსთან. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
დღეს გვიანობამდე მოგიწევთ მუშაობა, რის გამოც საყვარელი ადამიანისგან საყვედურს მოისმენთ. საღამო შინ გაატარეთ.
ახლობლები თქვენგან გაბედულ და თამამ ნაბიჯებს ელიან, იყავით მეტად აქტიური. საღამოს დასვენებასა და გამოძინებას შეძლებთ.
მოერიდეთ აგრესიულად და ნეგატიურად განწყობილ ადამიანებს. მეტი დრო დაუთმეთ მიმდინარე საკითხების მოგვარებას. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
შეხვედრებისა და ურთიერთობების დღეა. საქმიან და სოლიდურ ადამიანთანაც კი დიალოგი არაფორმალურ, მეგობრულ გარემოში დანიშნეთ. საღამოს განაახლეთ გარდერობი.
საკუთარი ნიჭის გამოვლენის საშუალება მოგინდებათ. კარგი დღეა შემოქმედებითი ურთიერთობების გასაუმჯობესებლად. საღამოს ახალგაცნობილს შეხვდით.
მოწყენის არც საშუალება გექნებათ და არც დრო. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა სამსახურში. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ. გაანებივრეთ ისინი მზრუნველობითა და გემრიელობებით.