9 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:57, 08 Mar, 2017     5653
მეტი დრო გაატარეთ პოზიტიური ადამიანების გარემოცვაში. მეგობრებთან, რომლებთანაც საერთო ინტერესები გაქვთ. საღამოს საყვარელ ადამიანს რომანტიკული ვახშამი მოუმზადეთ, ან იქნებ დროა, მეგობრები გააცნოთ?
ჰარმონიული დღე გელით. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. ნუ მოცდებით წვრილმანებზე. საყვარელი ადამიანთან იყავით ბუნებრივი.
სამსახურის საქმეების მიუხედავად გამონახეთ დრო საოჯახო ვალდებულებებისთვის. საღამოს დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს შეხვდით.
შეეხმიანეთ უფროს ნათესავებს. გამონახეთ დრო ბავშვებისთვისაც. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ. ნუ იქნებით მის მიმართ ზედმეტად მომთხოვნი.
საჭირო და მნიშვნელოვან ინფორმაციებს მიიღებთ. ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ და დრო ისე გადაანაწილეთ, რომ საღამოს საყვარელ ადამიანთან შეძლოთ განმარტოება.
შეხვედრებისა და ურთიერთობის დღეა. მეგობრებთან ერთად დაესწარით კულტურულ ღონისძიებებს. საღამოს ნათესავები მოიკითხეთ.
საქმებით დატვირთული დღე გელით. ჰარმონიული ურთიერთობა დაისადგურებს ოჯახში. ეცადეთ გაანებივროთ ისინი მზრუნველობით. საყვარელი ადამიანი - რომანტიკით, სითბოთი.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. ოჯახის წევრები დააფასებენ თქვენს შრომას. საღამოს საყვარელ ადამიანთან ერთად შოპინგი მოიწყვეთ.
ინიციატივიანი და ენერგიული ხართ. გამოგივათ ყველაფერი, რასაც დღეს ჩაიფიქრებთ. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო ცვლილებები ნაცნობობა გელით.
ყური დაუგდეთ გარშემო მყოფების რჩევებს. ზოგიერთი განსაკუთრებით საჭირო გახდება თქვენთვის. საღამოს შეხვდით მეგობრებს, იმხიარულეთ.
გარშემო მყოფებთან ურთიერთობის დღეა. თანამოაზრეებთან ერთად შეიძლება ფილოსოფიური საკითხებიც კი განიხილოთ. შუადღის შემდეგ მხიარულობა გელით.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან. დაიხმარეთ ისინი საქმეების მოგვარებაში. საღამოს საყვარელ ადამიანთან ერთად კულტურულ ღონისძიებას დაესწარით.