7 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:05, 06 Mar, 2017     7002
მხიარული და კეთილგანწყობილი ხართ გარშემო მყოფების მიმართ. დილა ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ. საღამოს მეგობრებს შეხვდით.
დღევანდელი დღე სიურპრიზებით იქნება აღსავსე. ზოგიერთს მივლინება ელის. გარშემო მყოფებს აპატიეთ მცირე შეცდომები.
თქვენს ცხოვრებას ახალი რომანის დაწყება გაალამაზებს. მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილების მიღებისას ლოგიკას და საღ აზრს დაეყრდენით. საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
კოლეგებთან ერთად განიხილეთ მიმდინარე საკითხები და ჩამოწერეთ სამომავლო გეგმა. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო სიურპრიზი გელით.
შორეული ნათესავები მოგიკითხავენ ან გესტუმრებიან. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. საღამოს საყვარელი ადამიანი გაგილამაზებთ.
კეთილი და ნათელი დღე გელით. სამსახურის საქმეების პარალელურად შეასრულეთ საოჯახო ვალდებულებები. საღამო ბავშვებთან ერთად გაატარეთ.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ნათესავებთან. მეგობრებსაც ნუ დაივიწყებთ. საღამოს გამონახეთ დრო შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად.
ენერგიული ხართ და იდეებით აღსავსე. კოლეგებთან ერთად შეადგინეთ სამომავლო გეგმა. ოჯახის წევრებთან ერთად საყიდლებზე გაემგზავრეთ.
თქვენი სიტყვით გარშემო მყოფებს მოხიბლავთ. დაიცავით საკუთარი მოსაზრება. გაფრთხილდით, არავის გაგრიოთ პროვოკაციაში.
დღეს ახლობლების პრობლემებს უფრო ადვილად მოაგვარებთ, ვიდრე საკუთარს. გამონახეთ დრო და საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ.
აქტიური, შემოქმედებითი დღე გაქვთ. იდეები ახლობლებსაც გაუზიარეთ. საოჯახო საქმეები ოჯახის წევრებს გადაუნაწილეთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორტან.
სასიამოვნო მოვლენებით აღსავსე დღე გელით. მთავარია, არ იზარმაცოთ. საღამოს შინაურულ წვეულებაზე მეგობრებიც მოიპატიჟეთ.