პირველი მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:53, 28 Feb, 2017     6515
მომხიბვლელი და მიზანსწრაფული ხართ. კოლეგები საქმეების მოგვარებაში დაგეხმარებიან. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
ნუ გადაიღლებით მუშაობით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უფროსთან. პირადი ცხოვრება სასიამოვნო სიურპრიზებითაა მდიდარი.
დღე სამსახურის საქმეებს დაუთმეთ, მაგრამ საღამოსთვისაც მოიტოვეთ დრო, მეგობრებთან ერთად იმხიარულეთ. მეტი მზრუნველობა გელით ოჯახის წევრების მიმართ.
შანსი მოგეცემათ გამოავლინოთ თქვენი ნიჭი, ორგანიზატორული შესაძლებლობა. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან.
დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. არ იზარმაცოთ, ვალდებულებები სხვებს არ დააკისროთ. სარამო საყვრელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
დაიცავით საკუთარი პოზიცია, მოსაზრება, მაგრამ არ იკამათოთ. კარგი დღეა იდეების განახილველად, ინტელექტუალური ცოდნის გამოსამჟღავნებლად. საყვარელი ადამიანი სურვილებს აგისრულებთ.
მოვლენებით მდიდარი დღე გელით. ახალ სფეროში მოსინჯეთ საკუთარი თავი. საღამოს რომანტიკულ განწყობაზე იქნებით და საყვარელ ადამიანს გაამხიარულებთ.
დღეს შრომა მოგიწევთ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. საღამო მშვიდ გარემოში გაატარეთ, ძილის წინ სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
კეთილი და პოზიტიური დღე გელით. თავადაც პოზიტიური უნდა იყოთ. საქმეები დაკვირვებით მოაგვარეთ. საყვარელი ადამიანი თუ ჭირვეულობს, უნდა გაუგოთ.
წარმატებული დღე გელით. ყურადღების ცენტრში აღმოჩნდებით. როცა გაქებენ, შეიფერეთ. საღამო საკუთარ თავს დაუთმეთ.
ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას მეტი დიპლომატია გმართებთ. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო სიახლეები გელით.
საინტერესო საქმიან შემოთავაზებას მიიღებთ. საყვარელ ადამიანთან ერთად ჩამოწერეთ სამომავლო გეგმა. საღამოს დაისვენეთ, ძალები აღიდგინეთ.