ნიკოლ კიდმანი ოსკარებზე კაბამ შეაწუხა - რა ხერხს მიმართა ვარსკვლავმა?! (ფოტო)
ეს საინტერესოა - 14:16, 28 Feb, 2017     56475
26 თებერვალს ამერიკის კინოაკადემიის 89-ე დაჯილდოების ცერემონიალი ჩატარდა, წითელ ხალიჩაზე ვარსკვლავები გამოწყობილნი იყვნენ მსოფლიო მასშტაბით ცნობილი დიზაინერების მიერ შექმნილ სამოსში.
ნიკოლ კიდმანი Giorgio Armani Privé-ს ოქროსფერ კაბაში იყო გამოწყობილი, რომელიც ბრენდმა 2017 წლის გაზაფხულის კოლექციაში წარმოადგინა. კიდმანი წითელი ტუჩის საცხითა და Harry Winston-ის ბრილიანტის საყურეებით მართლაც იდეალურად გამოიყურებოდა.
თუმცა, ფოტოგრაფების თავლს ერთი დეტალი არ გამორჩენიათ, წითელ ხალიჩაზე პოზირებისას ვარსკვლავის კაბას, რომელსაც ღია ზურგი ჰქონდა, გასდევდა ორი ლენტი, ჯვარედინად, რომელიც საკმაოდ მჭიდროდ ეკვროდა კიდმანის ზურგს. მოგვიანებით გადაღებულ ფოტოებზე კი ჩანს, რომ აღნიშნული ზონრები მსახიობს კისერთან ჰქონდა შეკრული. როგორც ჩანს ნიკოლ კიდმანი თავს არაკომფორტულად გრძნობდა, სწორედ ამიტომ მიმართა ფოტოებზე ასახულ მეთოდს.