28 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 20:48, 27 Feb, 2017     7437
საქმეებითა და მოვალეობებით დატვირთული დღე გელით. დრომ შეიძლება ისე გაირბინოს, რომ ვერც გაიგოთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
ლიდერის თვისებები უნდა გამოავლინოთ. გააერთიანეთ თანამოაზრეები და ახალი პროექტი განიხილეთ. საყვარელი ადამიანის მიმართ მეტი მზრუნველობა გმართებთ.
სასიამოვნო მომენტებით დატვირთული დღე გელით. იყავით მოვლენების ეპიცენტრში, რათა არაფერი გამოგრჩეთ. ნუ მოგერიდებათ, გული გადაუშალეთ გარშემო მყოფებს.
აქტიური და მიზასწრაფული ხართ. მშვიდად აკეთეთ თქვენი საქმე. ნუ გაგიკვირდებათ, თუ დღეს უფროსი დამატებითი და საპასუხისმგებლო საქმეებით დაგტვირთავთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
მხნე, კომუნიკაბელური და პოზიტიური ხართ. დაიწყეთ ახალი საქმეები. საყვარელი ადამიანის მიმართ მეტად მზრუნველი უნდა იყოთ. საღამოს სიურპრიზი გელით.
იყავით პოზიტიური და გულგახსნილი გარშემო მყოფების მიმართ. საღამო ნათესავებთან ერთად გაატარეთ. ოჯახის წევრები თქვენს მზრუნველობას საჭიროებენ.
სასიამოვნო შეხვედრებისა და ნაცნობობის დღეა. საქმიანი შეხვედრაც კი მხიარულად ჩაივლის. კარგი დღეა გარდერობის გასაახლებლად.
კოლეგებთან ერთად განიხილეთ ახალი იდეები. საღამოს სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. შინ ოჯახის წევრები და ბავშვები გელიან.
საინტერესო და უჩვეულო იდეა დაგებადებათ. გაუზიარეთ ის თანამოაზრეებს. გამოცდილ მეგობრებს ჰკითხეთ რჩევა. საღამოს შეეხმიანეთ ნათესავებს.
სიზარმაცესა და აპათიას ნუ დაამარცხებინებთ თავს. იყავით საქმიანი. საღამოს საყვარელ ადამიანთან ერთად სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
წარმატება გელით ახლ წამოწყებებში. საღამო გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა საწინააღმდეგო სქესის წარმომადგენლებთან.
კარგი დღეა გარდერობის გასაახლებლად, იმიჯის შესაცვლელად. საღამოს ოჯახის წევრებს შინაურული დღესასწაული მოუწყვეთ. საჩუქრები და სიურპრიზები გელით.