27 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:57, 26 Feb, 2017     5769
დღეს ეჭვის თვალით უყურებთ ყველაფერს, კომპლიმენტებშიც კი დაფარული აზრის მოძებნას შეეცდებით. ვარსკვლავები გირჩევენ მეტად გაიღიმოთ, ახლობლები მზრუნველობით გაანებივროთ.
რაც უფრო შრომისმოყვარე იქნებით, მით გაგიუმჯობესდებათ საქმეები. გაუფრთხილდით ურთიერთობას უფროსთან, კოლეგებთან. საყვარელ ადამიანს უყურადღებოდ ნუ დატოვებთ.
პოზიტიური დღე გელით. ნუ გაგიკვირდებათ, თუ უფროსი რთულ და საპასუხისმგებლო საქმეებს დაგაკისრებთ. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
ნუ გადადებთ სამომავლოდ იმ საკითხების მოგვარებას, რომლებსაც დღესაც გადაწყვეტთ. სამსახურის საქმეები დაკვირვებით მოაგვარეთ. პირადი ცხოვრება მშვიდი და სტაბილური აქვთ.
მოერიდეთ უსიამოვნებას გარშემო მყოფებთან. მეტად გაიღიმეთ, დაიმუხტეთ დადებითი ემოციებით. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით, საღამოს ოჯახის წევრებს შინაურული დღესასწაული მოუწყვეთ.
პოზიტიური და ურთიერთობებით აღსავსე დღე გელით. ოპტიმისტ და საინტერესო ადამიანებთან გელით შეხვედრა. საყვარელი ადამიანი მოწყენის საშუალებას არ მოგცემთ.
გაუზიარეთ კოლეგებს, ახლობლებს გამოცდილება, საიდუმლოებები ან წაეჭორავეთ, მოუყევით საკუთარ წარმატებებზე, მაგრამ პირად ცხოვრებაში მომხდარ ცვლილებებზე არაფერი დაგცდეთ.
ყველაფერი ისე მოგვარდება, რომ თქვენ ზედმეტად არ ინერვიულოთ, არ მოიწყინოთ და ყველა საქმიდან გამარჯვებული გამოხვიდეთ. პირად ცხოვრებაში სიურპრიზები გელით.
ყური დაუგდეთ გარშემო მყოფების რჩევებს. შეიძლება საინტერესო იდეები მოგაწოდონ. საყვარელ ადამიანს მზრუნველობას ნუ მოაკლებთ. საქმეების გამო ნუ მიატოვებთ.
მშვიდად აკეთეთ თქვენი საქმე და ეტაპობრივად მიიღებთ სარგებელს. მოერიდეთ ავანტიურას. შეუპოვრობა პირადი ურთიერთობების გასაუმჯობესებლად გმართებთ.
ნუ შეგეშინდებათ საკუთარ თავზე პასუხისმგებლობის აღების. მოერიდეთ კრიტიკას გარშემო მყოფების მიმართ. უსიამოვნებები დამოუკიდებლად მოაგვარეთ. საღამო ბავშვებთან ერთად გაატარეთ.
ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ და უმნიშვნელო წვრილმანის გამო ნუ ინერვიულებთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან, მეტად გაიღიმეთ.