25 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:59, 24 Feb, 2017     7861
იყავით გულგახსნილი და გულწრფელი. ნათესავებთან ურთიერთობისას მოერიდეთ მკვეთრ გამონათქვამებს. საღამოს მეგობრებთან ერთად გაისეირნეთ.
დღეს ნებისმიერ ადამიანთან გამონახავთ საერთო ენას და მით უმეტეს, ყველას მესაიდუმლო და მრჩეველი გახდებით. საღამოს საყვარელი ადამიანისგან სიურპრიზი გელით.
დასვენების და გართობის დღე გელით. შეეხმიანეთ მეგობრებს დაესწარით კულტურულ ღონისძიებებს, მოიწყვეთ შოპინგი. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
ახალ საქმიან პარტნიორებს გაიჩენთ, მაგრამ ძველთანაც არ გაიფუჭოთ ურთიერთობა. საღამო ბავშვებთან ერთად გაატარეთ. მოუწყვეთ ოჯახური დღესასწაული.
დილიდან პოზიტიურად განეწყვეთ. მეტი დრო დაუთმეთ საკუთარ ჯანმრთელობაზე, გარეგნობაზე ზრუნვას. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
ენერგიული და მიზანსწრაფული ხართ. დილა დასვენებას დაუთმეთ. შეიძლება სამსახურის საქმეების, საოჯახო მოგვარებამ მოგიწიოთ. საღამო რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
შეხვედრებით დატვირთული დღე გელით. მეგობრებს შეეხმიანეთ და კულტურულ ღონისძიებებს დაესწარით. საღამოს სტუმრებს ელოდეთ.
ორიგინალური იდეებით ხართ აღსავსე. გამოგიჩნდებათ ახალი გასართობი ან შემოსავლის ახალი წყარო. საღამოს ნოსტალგიის გასაქარვებლად მეგობრებს ესტუმრეთ.
დღეს ლიდერის თვისებები უნდა გამოავლინოთ და ყველას უხელმძღვანელოთ. იყავით გარშემო მყოფებისადმი მეგობრული. თქვენი ნათქვამით არავინ გაანაწყენოთ.
სამსახურის საქმეებს ნაკლები დრო დაუთმეთ და მეტი საოჯახოს, გართობას. გავლენიანი მეგობრების მხარდაჭერის იმედი გქონდეთ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან.
ყურადღებას ნუ მიაქციეთ გარშემო მყოფების უკმაყოფილო სახეებს. აკეთეთ ის, რაც თქვენს გულს გაეხარდება. მეგობრები იდეების განხორციელებაში დაგეხმარებიან.
დღეს ნაკლები უნდა ილაპარაკოთ და მეტი იმუშაოთ. მეტად გამოაჩინეთ ინიციატივა. ახლობლები საქმეების მოგვარებაში დაგეხმარებიან. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.