20 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ნუ შეიქმნით წინააღმდეგობებს საქმეებში, ურთიერთობებში. დაიბრუნეთ "დაკარგული" მეგობრები. კარგი დღეა მოდური, ორიგინალური ნივთების შესაძენად.
საქმეებში ყელამდე ჩაფლული რომც იყოთ, საინტერესო წინადადებებსა და სარფიან ხელშეკრულებებზე უარი არ თქვათ. აქტიური დღე ელით მძღოლებს. ხელოსნები უსაქმოდ ვერ გაჩერდებიან.
განსხვავებული შეხედულებების გამო მოერიდეთ კონფლიქტს გარშემო მყოფებთან. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა უცხოეთში მცხოვრებ მეგობრებთან.
სამსახურში დაგროვილ საქმეებს კოლეგებთან ერთად გაუმკლავდებით. იყავით ჰარმონიული საკუთარ თავთან. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას.
დაუმეგობრდით გავლენიან ადამიანებს. აკონტროლეთ ემოციები. განსაკუთრებით საწინააღმდეგ სქესთან ურთიერთობისას. ნუ მიიღებთ საბოლოო გადაწყვეტილებებს.
მშვიდად მოისმინეთ კრიტიკა. გაიუმჯობესეთ სამუშაო პირობები, ურთიერთობა კოლეგებთან და ოჯახის წევრებთან.
მოერიდეთ "ცხელ გულზე" გადაწყვეტილებების მიღებას. სამსახურის საქმეების გამო ნუ დაივიწყებთ პირად ცხოვრებას. გამონახეთ დრო შვილებისთვის; გააუმჯობესეთ ქსელური კონტაქტები.
გაიუმჯობესეთ საცხოვრებელი პირობები, მეტი სიმყუდროვე შექმენით ბინაში. გაფრთხილდით, არავინ გაგაბათ ფინანსურ მაქინაციაში.
სანამ საბოლოო გადაწყვეტილებას მიიღებთ, ყველაფერი კარგად გაანალიზეთ. გააუმჯობესეთ რომანტიკული ურთიერთობა. იყავით სიახლეების საქმის კურსში.
გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას, ნუ გაცივდებით. მეტ ყურადღებას მიიღებთ პარტნიორებისგან, შეიძლება ფინანსური დახმარება გაგიწიოთ. კარგი დღეა საჩუქრების შესაძენად.
იყავით დიპლომატიური, გავლენიან ადამიანებს დაუმეგობრდებით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა შვილებთან. რომანტიკული განწყობა ავანტიურისკენ გიბიძგებთ.
ნუ გაუშვებთ შანს ხელიდან გაიუმჯობესოთ სამუშაო, ცხოვრებისეული პირობები. საიდუმლო სასიყვარულო შეხვედრა გელით. გაფრთხილდით, თავბრუ არ დაგახვიოთ ილუზიებში გადავარდნამ.