11 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:27, 10 Feb, 2017     8824
ნაკლები ყურადღება მიაქციეთ სხვათა აზრს, მაგრამ ისე ნუ მოიქცევით, რომ არაკეთილმოსურნეები გაახაროთ. მშვიდად გაარკვიეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან. აღადგინეთ ოჯახური ტრადიციები.
მოერიდეთ ინტრიგებს, მბრძანებლურ კილოს საუბრისას. იყავით მეგობრული გარშემო მყოფების მიმართ. საღამოს სასიამოვნო მუსიკას მოუსმინეთ. მეგობრებთან საუბარი და ფინჯანი ჩაი განწყობას გაგიუმჯობესებთ.
პოზიტიურად განეწყვეთ. მარტივად დაძლევთ სირთულეებს საქმეებში. საყვარელი ადამიანი აუცილებლად შეაფასებს თქვენს ორიგინალურ გემოვნებას.
შეინარჩუნეთ სიმშვიდე. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა მშობლებთან, სასიყვარულო პარტიორთან. საღამო მშვიდ, ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
კარგი დღეა მეგობრებთან ერთად ქალაქგარეთ გასასეირნებლად. თუ დილით საქმეები გაქვთ დანიშნული, საღამოს მეგობრებს შეხვდით.
მოერიდეთ ცხიმანი, მძიმე საკვების მიღებას. თუ წონის დაკლება გადაწყვეტეთ, ოჯახურ სადილს თავი უნდა დააღწიოთ. საყვარელი საქმე ან საინტერესო საუბარი ჭამაზე ფიქრს გაგიქარვებთ.
უკმაყოფილება მოიმატებს პარტნიორის, საკუთარი გარეგნობის მიმართ. დილას ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. არ გირჩევთ გარეგნობის კარდინალურ ცვლილებას.
ნუ ეწვევით ენდოკრინოლოგს, სტომატოლოგს, სხვა დღისთვის გადადეთ ხელშეკრულებების გაფორმება. ოჯახის წევრებისა და საყვარელი ადამიანის მიმართ იყავით მომთმენი.
დაივიწყეთ მცირე უსიამოვნებები. შეიძლება ახალი, განათლებული და ზრდილობიანი კოლეგები გაიჩინოთ. ზოგიერთს რომანტიკული ნაცნობობა ელის სამსახურში.
მშვიდად გაატარეთ ეს დღე. მოერიდეთ სტრესს, დაპირისპირებას გარშემო მყოფებთან. მეტად დაისვენეთ, მოუსმინეთ სასიამოვნო მუსიკას. საღამო მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
მოგზაურობის, შორს მცხოვრები ახლობლების მოკითხვის სურვილი გაგიჩნდებათ. მოსალოდნელია შეხვედრა გავლენიან, ავტორიტეტულ პიროვნებებთან. გაგიუმჯობესდებათ პირადი ცხოვრება.
ნებისმიერ შემთხვევაში სიმშვიდე შეინარჩუნეთ. მოერიდეთ კრიტიკულ სიტუაციებს. ობიექტურად შეაფასეთ მომხდარი. ვარცხნილობითა და სამოსით გარშემო მყოფების ყურადღებას მიიპყრობთ.