9 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:31, 08 Feb, 2017     6852
მეტი ყურადღება მიაქციეთ სამსახურის საქმეებს, ვალდებულებებს. აგრეთვე, ჯანმრთელობას. ნუ დაივიწყებთ დიეტას, ქრონიკული დაავადებების პროფილაქტიკას.
სასურველის მისაღწევად შრომა მოგიწევთ. დღეს სწრაფად და დაკვირვებულად უნდა იმუშაოთ. ბავშვები სიბეჯითით გაგახარებენ.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან. მოერიდეთ კონფლიქტის მომტან საქციელს. მოაწესრიგეთ საცხოვრებელი ადგილი, სამუშაო სფერო.
იმოქმედეთ გონებით და არა გრძნობებით. დღეს შეიძლება მიიღოთ ან გაუწიოთ ტექნიკური, სამედიცინო ან ინფორმაციული დახმარება.
მეტი დრო დაუთმეთ ჯანმრთელობაზე ზრუნვას. პრობლემები მოაგვარეთ დაკვირვებით. კარგი დღეა საქმიანი აქსესუარების, წვრილი ტექნიკის შესაძენად.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა მშობლებთან. მოაგვარეთ საოჯახო საქმეები. კარგი დღეა დიეტის დასაწყებად. თუმცა, გაითვალისწინეთ თქვენი ტემპერამენტი, ცხოვრების სტილი და მუშაობის სირთულე.
მეტი ყურადღება მიაქციეთ საკუთარ საქმეებს და არა გარშემო მყოფებისას. აგრეთვე, დეტალებს - მუშაობისას. მიაკითხეთ მკურნალ ექიმს, ჩაიტარეთ პროფილაქტიკური გამოკვლევა.
გადახედეთ შემოსავალს, მოიძიეთ დამატებითი სამსახური. თუმცა, სამსახურის შეცვლას ნუ იჩქარებთ. გაიუმჯობესეთ ჯანმრთელობა, აიმაღლეთ შრომისუნარიანობა.
დაფიქრდით, რა გიშლით ხელს წარმატების მიღწევაში. კარგი დღეა წარსულის გასაანალიზებლად, დასკვნების გამოსატანად. აგრეთვე, კვალიფიკაციის ასამაღლებლად. გაიუმჯობესეთ ჯანმრთელობა.
წარმატებული დღე ელით სამედიცინო, ტექნიკურ და სამეცნიერო სფეროში მომუშავეებს. განწყობის გასაუმჯობესებლად კარგია მსუბუქი ვარჯიში.
მეტი ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. სიფრთხილე გმართებთ სამედიცინო და სამეცნიერო ექსპერიმენტების დროს. ნუ აიღებთ ხანგრძლივ კრედიტს.
გაიუმჯობესეთ განწყობა, ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. ნუ ეცდებით თქვენი აზრი მოახვიოთ გარშემო მყოფებს. ნუ დანიშნავთ საქმიან შეხვედრებს. ნუ წამოიწყებთ ხანგრძლივ პროექტებს.