14 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ცვლილებების დღე გელით. იყავით დაკვირვებული და ემოციების გარეშე მოაგვარეთ საქმეები. აკონტროლეთ გამონათქვამები.
მოშურნეები ეცდებიან დაგაზარალონ. შესაძლოა გამჟღავნდეს თქვენი საიდუმლო; გეგმა. ეცადეთ მშვიდად შეხვდეთ სიახლეებს.
ჰარმონიული დღე გელით. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. მნიშვნელოვანი ნაბიჯის გადადგმამდე ყველაფერი კარგად აწონ-დაწონეთ.
თუ კარგად დაგეგმავთ, ყველა საქმეს მოაგვარებთ. კარგი დღეა ვაჭრობისთვის. საღამო ოჯახის წევრებთან და ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
გარშემო მყოფებში ავტორიტეტს აიმაღლებთ. სხვა დღისთვის გადადეთ მგზავრობა და ურთიერთობის გარკვევა სასიყვარულო პარტნიორთან. ნუ იმკურნალებთ ეგზოტიკური მეთოდებით.
წარმატებული დღე გელით. სხვადასხვა სფეროში გამარჯვებას მიაღწევთ. ნათესავებთან დაკავშირებულ საკითხებსაც უპრობლემოდ მოაგვარებთ. დაივიწყეთ შიში, მაგრამ გააზრებულად იმოქმედეთ.
ნუ წამოეგებით პროვოკაციას და ნურც გარშემო მყოფების უხეშობას უპასუხებთ. ნურავის მოახვევთ თქვენს აზრს და ნურც თქვენ მოექცევით სხვათა გავლენის ქვეშ.
მოაგვარეთ ფინანსური საკითხები. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან, კოლეგებთან. იყავით მეტად ღიმილიანი.
თუ დღეს მუშაობას დაგაწყვეტთ, მეტი ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. ნუ გადავარდებით ფანტაზიებში. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
კარგი დღე ელით ადმინისტრაციულ, პოლიტიკურ და საქველმოქმედო სფეროში მომუშავეებს. ნუ იქნებით ეგოისტურად განწყობილი, განსაკუთრებით კონკურენტებთან ბრძოლაში.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. განსაკუთრებით, როცა საკითხი პირად ცხოვრებას ეხება. საღამო ახლობლებთან ერთად გაატარეთ.
მშვიდად შეხვდით ცვლილებებს. მეტად გამოავლინეთ ორგანიზებულობა და იყავით დისციპლინირებული. მოერიდეთ იმპულსურ ქმედებას, ნუ ენდობით საეჭვო ადამიანებს.