13 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი
კარიერაში წინსვლის ყველა შანსი გაქვთ და გამოიყენეთ ეს შესაძლებლობა. წარმატება ელით მომსახურების, სამედიცინო და ტექნიკურ სფეროებში მომუშავეებს.
დილა გამაჯანსაღებელი ვარჯიშით დაიწყეთ. კარგი დღეა პირადი ცხოვრების გასაუმჯობესებლად. მეტი დრო გაატარეთ ბავშვებთან ერთად.
ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია და მიჰყევით. მოერიდეთ დაპირისპირებას ოჯახის წევრებთან. სიფრთხილე გმართებთ ტექნიკასთან.
ნაკლები დრო დაუთმეთ გარშემო მყოფების საქმეების მოგვარებას და მეტი საკუთარს. გამონახეთ დრო სასიყვარულო პარტნიორისთვის. წინააღმდეგ შემთხვევაში უსიამოვნებას ვერ აიცილებთ.
მიზანმიმართულად და წარმატების მისაღწევად იმოქმედეთ. ახლობლებს შეუსრულეთ დანაპირები. უპირატესობა მიანიჭეთ ჯანსაღ საკვებს.
ენერგიული ხართ, მაქსიმალურად შეძლებთ საკუთარი პოტენციალის გამოვლენას. კარგი დღე ელით სამედიცინო, ბიზნეს სფეროში მოღვაწე და სპორტსმენ ნიშნებს.
მოგიწევთ ახლობლების პრობლემების მოგვარება და მნიშვნელოვან დეტალებში გარკვევა. კარგი დღეა სასიყვარულო შეხვედრისთვის. გათავისუფლდით მომაბეზრებელი ურთიერთობისგან.
კარგი დღეა ექსპერიმენტებისა და გამოცდილების მისაღებად. დღეს მიღებული ცოდნა მომავალშიც გამოგადგებათ. გამოიყენეთ სხვების გამოცდილებაც.
მოერიდეთ დაუფიქრებელი ნაბიჯის გადადგმას. ჩამოწერეთ გეგმა და მიჰყევით. არ იზარმაცოთ, მაგრამ ზედმეტ აქტიურობასაც არ გირჩევთ.
დაკვირვებულად და ნაყოფიერად იმუშავებთ. დაიხმარეთ გარშემო მყოფები. გამოიყენეთ მათი ცოდნა-გამოცდილება. გაიჩენთ თანამოაზრეებს სხვა ქვეყნებსა და ქალაქებშიც.
დღეს პასუხისმგებლობას ვერ გაექცევით. მაქსიმალურად დაკვირვებული და ყურადღებიანი უნდა იყოთ. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას, საკუთარსაც და ახლობლებისასაც.
მოერიდეთ დაპირისპირებას კონკურენტებთან. საკუთარი საქმეების მოსაგვარებლად დაიხმარეთ აქტიური ადამიანები. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით.