9 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 00:05, 09 Jan, 2017     9811
ამაღლებულ განწყობაზე ხართ. ორიგინალური იდეების განხორციელება მოგინდებათ. სხვა თვალით შეხედავთ თქვენ გარშემო არსებულ რეალობას, გადააფასებთ ოჯახურ ღირებულებებს.
მომატებული ემოციურობის, არაორგანიზებულობის გამო ნუ გაიფუჭებთ საქმეებს, ნუ დაზარალდებით მატერიალურად. ახლობლებისადმი სიყვარულის დამტკიცება კონკრეტული საქციელით გმართებთ.
ნუ აიღებთ ვალს, კრედიტს. თუ დიეტის დაცვა გადაწყვიტეთ, ნუ მიმართავთ მკაცრ ზომებს. ნივთების, პროდუქტების ყიდვისას უპირატესობა მიანიჭეთ ხარისხს.
დილა მსუბუქი ვარჯიშით დაიწყეთ. მოერიდეთ ურთიერთობის გარკვევას ახლობლებთან, უძრავი საკითხების მოგვარებას, პირადი გეგმების შეცვლას.
გეგმას, იდეას განახორციელებთ, თუ გვერდით საიმედო პარტნიორი გეყოლებათ. შექმენით ბინაში სიმყუდროვე. ნუ იკამათებთ მშობლებთან, მეუღლესთან. პირად განცდებს ყველას ნუ გაუზიარებთ.
დასახული მიზნის განხორციელებას შეძლებთ, თუ იმოქმედებთ დაკვირვებულად, ნაბიჯ-ნაბიჯ გადალახავთ სირთულეებს. ნურავისგან მოითხოვთ დახმარებას.
მეტი დრო დაუთმეთ მიმდინარე საკითხებს. იყავით კონცენტრირებული ძირითადზე. გავლენიანი ადამიანების შიშით საკუთარ შეხედულებებს ნუ შეიცვლით.
სენტიმენტალური და საქმიანი ხართ. თუმცა, პირველი მეორეს ხელს არ შეუშლის. გარშემო მყოფები საჭიროებენ თქვენს დახმარებას. ახალი ხელშეკრულების გაფორმებამდე კარგად დაფიქრდით.
გარშემო მყოფების დახმარების (მაგალითად ტექნიკური) გარეშე საქმეების მოგვარება გაგიჭირდებათ, მაგრამ ნუ მოითხოვთ იმაზე მეტს, ვიდრე მათ შეუძლიათ გაგიკეთონ. ზომიერება გმართებთ ყველაფერში.
გარჯა მოგიწევთ, რათა დაასრულოთ საქმეები, ჩააბაროთ გამოცდა. იყავით მიზანმიმართული, ბეჯითი და მცირე უსიამოვნებებს არ დანებდეთ.
მეტი ყურადღება გმართებთ საყვარელი ადამიანის მიმართ. არამყარი კავშირი შეიძლება დასრულდეს, უპირატესობა კონკრეტულ პიროვნებას მიაქციეთ და არა მრავალ რომანტიკულ გასართობს.
ავანტიურის, ილუზიების ან არაკეთილსინდისიერი პარტნიორების გამო შეიძლება მატერიალური ზარალი განიცადოთ. რეალურიდან ოცნებებში ნუ გადავარდებით. იცხოვრეთ საკუთარი ჭკუით.