5 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:40, 04 Jan, 2017     13524
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. ნუ გამოიჩენთ ინიციატივას. დღის მეორე ნახევარში გაგიმძაფრდებათ ინტერესი ინფორმაციებისადმი. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
დილით ნუ დაიწყებთ ახალ საქმეებს, ნუ ეცდებით გაერკვეთ რთულ საკითხებში (განსაკუთრებით მაისის შუა რიცხვებში დაბადებულები). საღამოს ითათბირეთ მცოდნე ადამიანებთან ერთად. განიხილეთ არსებული ფაქტები.
დილით დაისვენეთ, გამოიძინეთ. ახალი პროექტის დაწყებამდე ყურადღებით განიხილეთ ყველა დეტალი. ნუ ეცდებით ერთდროულად ორი საქმის კეთებას.
დილა დასვენებას, ენერგიის მოკრებას დაუთმეთ. დღის მეორე ნახევარში დანიშნეთ მნიშვნელოვანი შეხვედრები, საქმეების მოგვარება. ყურადღება გმართებთ ახალი ინფორმაციების მიმართ.
გაფრთხილდით, არავისთან წამოგცდეთ პირადი საიდუმლო, ახალი იდეა. სხვა დღისთვის გადადეთ გულახდილი საუბარი, მეგობართანაც კი. საღამო მიმდინარე საკითხების განხილვას მოანდომეთ.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. ნუ გამოიჩენთ ინიციატივას და ნუ მოკიდებთ საქმეს ხელს, თუ დარწმუნებული არ ხართ საკუთარ ძალებში.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. განსაკუთრებით, ფინანსურს. კარგი დღეა სწავლისთვის. მიიღებთ მნიშვნელოვან, საჭირო ინფორმაციას.
ნუ ეცდებით სხვების საიდუმლოებების გაგებას. შეიძლება იმედგაცრუების მეტი არაფერი მოგიტანოთ. გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა.
სიფრთხილე გმართებთ ახალი საქმეების დაწყებისას, ხელშეკრულებების გაფორმებისას. ნუ გასცემთ დაპირებებს. მოერიდეთ პარტნიორებთან გულახდილობას, ამით შეიძლება ბოროტად ისარგებლონ.
დილა დასვენებას, ძალების მოკრებას დაუთმეთ. თუ რაიმე საქმის შესრულებას დაგავალებენ, კარგად გაერკვიეთ მოთხოვნებში. იყავით მეტად დაკვირვებული.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. ნუ გასცემთ საბოლოო პასუხს, თუ სიტუაცია ბოლომდე გარკვეული არაა. მეტი მოთმინება გმართებთ. მოსალოდნელია ახალი ნაცნობობა.
დღის მეორე ნახევარი მეტად აქტიური გექნებათ. ყველას ნუ გაუმხელთ თქვენს გეგმებს. მოერიდეთ ახალ ბინაში გადასვლას. ოჯახის წევრებს დახმარებაზე უარს ნუ ეტყვით.