21 დეკემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
საინტერესო და გავლენიან პიროვნებებთან გელით შეხვედრა. ყურადღება გმართებთ გარშემო მყოფების მიმართ, ჩამოიშორეთ ინტრიგანი ადამიანები.
ნაკლები ყურადღება მიაქციეთ მცირე უსიამოვნებებს და მეტი - სამსახურის საქმეების მოგვარებას. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
საქმეებით დატვირთული დღ გელით. ახალი იდეები პარტნიორებთან ერთად განიხილეთ; სპეციალისტებთან გაიარეთ კონსულტაცია. საღამოს საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი დაუნიშნეთ.
საინტერესო სიურპრიზებით დატვირთული დღე გელით. წარმატება - სამსახურის საქმეებში. გაუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან. მათი დახმარებით პროექტების დასრულებას შეძლებთ.
დოკუმენტებთან მუშაობისას მეტი დაკვირვება გმართებთ. ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. საყვარელ ადამიანთან იყავით მეტად გულწრფელი.
შეამცირეთ ფიზიკური აქტივობა. მეტი დრო გაატარეთ სუფთა ჰაერზე. ეცადეთ სამსახურში გვიანობამდე არ გაჩერდეთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
დაეხმარეთ კოლეგებს საქმეების მოგვარებაში, მაგრამ საკუთარ ვალდებულებასაც ნუ დაივიწყებთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან, საყვარელ ადამიანთან.
დღეს თქვენი ნიჭი სათანადოდ დაფასდება. საქმიანი და პირადი შეხვედრებით დატვირთული დღე გელით. მარტოხელებს - რომანტიკული ნაცნობობა.
მხიარული და სასიამოვნო დღე გელით. გარშემო მყოფები სურვილების, დანაპირების შესრულებას მოგთხოვენ. შუადღის შემდეგ მეტი თავისუფალი დრო გამოგიჩნდებათ, მეგობრებთან ერთად მხიარულეთ.
ვარსკვლავები სიურპრიზებს გპირდებიან, განსაკუთრებით - საღამოს. იყავით მეტად გაბედული, მორიდებით ვერაფერს მიაღწევთ. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ საჩუქარს გიმზადებთ.
საქმეებს მალევე დაასრულებთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უფროსთან. თავისუფალი დრო ოჯახსა და შვილებს დაუთმეთ.
სასიამოვნო მომენტებით დატვირთული დღე გელით. გააქტიურდით საქმეების დასასრულებლად. პირადი ცხოვრება რომანტიკული სიურპრიზებით იქნება აღსავსე.