29 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
წარმატებული დღე გელით. რთულ სიტუაციაში ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან.
კარგი დღე გელით, მაგრამ თავადაც უნდა მოინდომოთ, რომ ყველაფერი საუკეთესოდ გამოგივიდეთ. პირად ცხოვრებაში საინტერესო ცვლილება გელით.
დღეს თავაზიანი უნდა იყოთ და კარგი მანერები გამოავლინოთ. საინტერესო შეხვედრები გელით გავლენიან ადამიანებთან. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ. მათ გულწრფელობის გამო უყვარხართ.
ჩამოწერეთ სურვილები და სამომავლო გეგმები. თუმცა, ეცადეთ, ბევრი არ ”იფრინოთ ღრუბლებში”. საღამოს გვიანობამდე სამსახურში ნუ გაჩერდებით, შინ ახლობლები გესტუმრებიან.
გარშემო მყოფები აღფრთოვანებულები არიან თქვენი შესაძლებლობებით. შექება გელით. მეტად გამოავლინეთ შემოქმედებითი ნიჭი. საღამო ახლობლებთან ერთად გაატარეთ.
საინტერესო სიურპრიზები გელით. შეიძლება დიდი ხნის უნახავი ახლობლები შეგეხმიანონ, გესტუმრონ. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ბავშვებს; მოიგონეთ მათთვის ახალი გასართობი.
საინტერესო დღე გელით. განიხილეთ ახალი იდეები. გარშემო მყოფებისთვის თქვენი აზრი მნიშვნელოვანია. საღამო საყვარელი ადამიანების გარემოცვაში გაატარეთ.
მოვლენებით დატვირთული დღე გელით. გართობა და სიურპრიზები გელით. მეგობრები აქტიურობაში, ახალ საქმიანობაში აგიყოლიებენ. საყვარელი ადამიანის მიმართ მეტი სიყვარული უნდა გამოავლინოთ.
წარმატება თქვენ მხარესაა, მაგრამ დღეს ნუ დაიწყებთ ახალ საქმეებს. მხოლოდ განიხილეთ. წვრილმანებს გადახედეთ. საღამო შინ გაატარეთ, ახლობლებთან ერთად იმხიარულეთ.
მონოტონური და რუტინული ვალდებულებების გამო ცოტას მოიწყებთ. თუმცა, თუ საქმეებს დროზე დაასრულებთ, საღამოს გართობასაც შეძლებთ. ან საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ.
მნიშვნელოვან და საპასუხისმგებლო საქმეებს დაგაკისრებენ. დაკვირვებულად შეასრულეთ ისინი. დახმარებისთვის შეგიძლიათ კოლეგებს მიმართოთ. ძილის წინ აუცილებლად გაისეირნეთ სუფთა ჰაერზე.
დილა სამსახურის საქმეების მოგვარებას დაუთმეთ. საღამო - საოჯახოს. საყვარელ ადამიანს მცირედი ჭირვეულობა აპატიეთ. მის მიმართ მეტად მოსიყვარულე უნდა იყოთ.