"რა საჭიროა ასეთი ფოტოების გადაღება?" - პოპულარული რუსი ქალბატონების ექსჰიბიციონისტური გატაცებები
ეს საინტერესოა - 17:10, 27 Nov, 2016     34031
ცნობილი რუსი ბალეტის მოცეკვავე ანასტასია ვოლოჩკოვას ინტიმური ფოტოები უხვად ვრცელდება ინტერნეტსაიტების მეშვეობთ და დიდი პოპულარულობითაც სარგებლობს. ამჯერად, ინტერნეტი უკვე რუსი მომღერლის 34 წლის იულია კოვალჩუკის აბაზანაში გადაღებული თამამი ფოტოებითაა მოფენილი. თავად მომღერალი ამ ფოტოების შესახებ კომენტარისგან თავს იკავებს. საზოგადოება აქტიურად განიხილავს იმ მოსაზრებას, რომ როგორც რუსეთში, ასევე მთელ მსოფლიოში ამ ხასიათის ფოტოების "გადინება" ხელოვნურად ხდება.
"ჰაკერებმა იულია კოვალჩუკის აბსოლუტურად შიშველი ფოტო გამოაქვეყნეს. ეგრევე ჩნდება კითხვა, რა საჭიროა ასეთი ფოტოების ტელეფონით გადაღება, თუ იცი, რომ მათ ჰაკერები მოიპარავენ?" - ასეთ კომენტარს უკეთბს მოსკოვის მომხმარებელთა საბჭოს თავმჯდომარე მაქსიმ კაზანსკი.მომღერალ იულია კოვალჩუკის აბაზანაში გადაღებულ ფოტოს, რომელიც ინტერნეტში გავრცელდა.
ამგვარი ფოტოების გავრცელების შესახებ თავისი მოსაზრება გააჩნია თავად ვოლოჩკოვას, რომელიც თვლის რომ მიუხედავად ამ ფაქტის ერთგვარი უხერხულობისა. აქ საგანგაშო არაფერია: "იულიას შესანიშნავი სპორტული სხეული აქვს, მას შეუძლია ამით იამაყოს, ამიტომაც გახდა ეს ფოტო პოპულარული. მისი სხეული სხვებისთვის იმის მაგალითა, თუ როგორ უნდა მოუაროს ქალმა თავს. ჩემი სხეულიც არაერთხელ გამხდარა ინტერნეტის "აფეთქების" მიზეზი. ესეიგი ჩვენ ვაინტერესებთ ხალხს," - აცხადებს ვოლოჩკოვა, რომელიც ამგვარ ფოტოებს ხშირად თავად დებს თავის გვერდებზე.