9 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:53, 08 Oct, 2016     8519
ვერძიგადადეთ ყველა საქმე და მეტი დრო დაუთმეთ პირადი ცხოვრების გაუმჯობესებას. სხვა დღისთვის გადადეთ ვალის აღება; ყიდვა-გაყიდვა.
ურთიერთობაში მოერიდეთ ეჭვიანობას, აგრესიას, სიხარბეს, იყავით მეტად დიპლომატიური. საყვარელი ადამიანის სურვილების გათვალისწინებით იმოქმედეთ.
დღეს შეიძლება სხვა თვალით შეხედოთ ჩვეულებრივ მოვლენებსაც კი. ნუ გადაიღლებით (ემოციურადაც). გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სიმათიის ობიექტთან.
შემოქმედებითი იდეების განხორციელების, საოჯახო ვალდებულებების შესრულების დღეა. თუ მეტად მოინდომებთ, სასიყვარულო ურთიერთობის გაუმჯობესება გელით.
მეტი დრო დაუთმეთ ოჯახს, ნათესავებს. ნუ იქნებით გაღიზიანებული და აგრესიული გარშემო მყოფების მიმართ, რაც სწორი გადაწყვეტილებების მიღებაში შეგიშლით ხელს.
რაც უფრო მეტი იქნება სურვილი, მით მეტს მიაღწევთ ბიზნესსა და სასიყვარულო სფეროში. თუ რაღაც საქმე თქვენში ეჭვს იწვევს, ნუ მოკიდებთ ხელს.
გადახედეთ საქმეებს, სურვილებს, მიზნებს. სწორ გზაზე დგახართ? სასიყვარულო პარტნიორისგან იმას იღებთ, რაც გსურდათ? ნუ მოიტყუებთ თავს, თვალი გაუსწორეთ სიმართლეს.
დღეს ნებისმიერი გმირობისთვის ხართ მზად. თუმცა, თუ ნაბიჯებს სწორად არ გათვლით, უსიამოვნება გელით როგორც სამსახურის საქმეებში, ასევე პირად ცხოვრებაში.
საქმიან და მეგობრულ ურთიერთობებში შეიძლება წყალქვეშა დინებები აღმოაჩინოთ, რომელიც თქვენს ყურადღებას მოითხოვს. ნუ დახუჭავთ თვალს, რათა მომავალში უსიამოვნებები აიცილოთ.
ჩამოწერეთ ის საქმეები, რომლებიც მომავალში წარმატებას, მატერიალურ კეთილდღეობას მოგიტანთ. ნუ ეცდებით ველოსიპედის გამოგონებას, გამოცდილ ხერხს მიმართეთ.
მოაგვარეთ საოჯახო საქმეები და გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან. დაუმეგობრდით იმ ადამიანებს, ვისზეც თქვენი კარიერული წინსვლაა დამოკიდებული.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უცხოელ პარტნიორებთან, საზღვარგარეთ მცხოვრებ ნათესავებთან. იზრუნეთ მატერიალური მდგომარეობის გაუმჯობესებაზე.