8 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიშეხვედრების, საოჯახო დასვენების დღეა. მოერიდეთ კონფლიქტს გარშემო მყოფებთან. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან. კურო
ახალ საქმეებს ნუ წამოიწყებთ, ძველები დაასრულეთ. მოერიდეთ თქვენ მიმართ აგრესიულად განყობილ ადამიანებთან ურთიერთობას. კარგია მასაჟი, თვითმასაჟი.
გარშემო მყოფებთან შეინარჩუნეთ მეგობრული დამოკიდებულება. მეტი დრო გაატარეთ სუფთა ჰაერზე. საღამოს საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ.
მოერიდეთ გრანდიოზული იდეების განხორციელებას, ცვლილებებს. მოუსმინეთ სასიამოვნო მუსიკას, უყურეთ სენტიმენტალურ ფილმს. საღამო ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა ახალგაცნობილებთან, საქმიან და სასიყვარულო პარტნიორებთან. გარშემო მყოფებთან მოერიდეთ საკამათო თემებზე საუბარს.
კარგი დღეა საყიდლებისთვის (პარფიუმერია, სუვენირები, თეატრის ბილეთები). ზოგიერთს ქველმოქმედების სურვილი გაუჩნდება.
მეტად დაისვენეთ, მოერიდეთ უსიამოვნებას გარშემო მყოფებთან. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ, გაისეირნეთ ძილის წინ.
ნუ გაიფუჭებთ გარშემო მყოფებთან ურთიერთობას ეჭვებით. კარგი დღეა რომანტიკული პიკნიკის მოსაწყობად საყვარელ ადამიანთან ერთად ქალაქგარეთ.
შეხვდით მეგობრებს, იმხიარულეთ, დააგემოვნეთ ახალი კერძები. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან, მოუწყვეთ რომანტიკული პაემანი.
ნუ დაიწყებთ ახალ საქმეებს, ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად ბუნებაში. გაიუმჯობესეთ ძილის რეჟიმი.
მოსაწყენ საქმეებს გულს ვერ დაუდებთ. მეტად დაისვენეთ, დღე მეგობრებთან ერთად გაატარეთ, იმხიარულეთ, საღამო - ოჯახის წევრებთან ერთად.
კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად, სოციალური ცხოვრებაში აქტიურობისთვის. მოერიდეთ ალკოჰოლს. საღამოს წიგნი წაიკითხეთ.