4 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:55, 03 Oct, 2016     6202
მეტად გამოავლინეთ შემოქმედებითი ნიჭი. მშვიდობიანად მოაგვარეთ დაპირისპირება გარშემო მყოფებთან. პირად ცხოვრებაში არ მოიტყუოთ თავი, ნუ გადავარდებით ილუზიაში.
ჩამოყალიბდით სურვილებსა და მიზნებში. თუ ვინმეს მუშაობით, თქვენ მიმართ დამოკიდებულებით უკმაყოფილო ხართ, დიპლომატიურად უთხარით ამის შესახებ.
ნუ იკმათებთ გარშემო მყოფებთან წვრილმანებზე. მუშაობისას მეტი ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. ნუ შეუშინდებით სირთულეებს. მზად იყავით იმისთვის, რომ დღეს საკუთარი სიმართლის დამტკიცება მოგიწევთ.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს, მოერიდეთ დაპირისპირებას, კონფლიქტს გარშემო მყოფებთან. კოლეგებთან ერთად განიხილეთ ახალი პროექტები, ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს.
გაფრთხილდით, არავინ მოგატყუოთ, ნუ გადავარდებით ილუზიებში. განსაკუთრებით, აგვისტოში დაბადებულები. მუშაობისას მეტად გამოავლინეთ შემოქმედებითი ნიჭი. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით.
მიმდინარე საკითხებზე განმარტოებით და დაკვირვებულად უნდა იმუშაოთ, თუ გსურთ, წარმატებას მიაღწიოთ. ვერ გაექცევით სერიოზული საქმეების მოგვარებას. დახმარებაზეც ვერ ეტყვით ახლობლებს უარს.
განახორციელეთ ახალი იდეები. მუშაობისას იყავით მეტად დაკვირვებული. საქმეების გამო საღამოს უარი არ თქვათ მეგობრულ მიწვევაზე, რომანტიკულ პაემანზე.
ნუ აიღებთ საკუთარ თავზე ზედმეტ ვალდებულებას. შეიძლება მოგეჩვენოთ, რომ გარშემო მყოფებს არ ესმით თქვენი. კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად.
სიზარმაცე შემოგიტევთ, ბუნებაში გასეირნება და "ღრუბლებში ფრენა" მოგინდებათ. სხვა დღისთვის გადადეთ მნიშვნელოვანი საქმეების დაწყება.
აკონტროლეთ ბიზნესპარტნიორები და მათ მიერ შესრულებული საქმეები. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან. არავის ანდოთ საიდუმლო, ის შეიძლება მთელი მსოფლიოსთვის გახდეს ცნობილი.
სხვა დღისთვის გადადეთ მნიშვნელოვანი საქმეების დაწყება-მოგვარება. გაფრთხილდით, არავინ ჩაგითრიოთ საეჭვო საქმიანობაში. ნუ აიღებთ საკუთარ თავზე ზედმეტ პასუხისმგებლობას.
სხვა დღისთვის გადადეთ ახალ სამსახურში გადასვლა, ახალი საქმეების დაწყება. მეტი მზრუნველობა გმართებთ ჯანმრთელობისა და შვილების მიმართ.