28 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:57, 27 Sep, 2016     6542
დილიდან ახალი იდეების განხორციელება მოგინდებათ. კარგი დღეა ხელშეკრულებების გასაფორმებლად, ახალი საქმეების დასაწყებად. შეყვარებულები დაქორწინებას გადაწყვეტენ.
დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. კარგი დღეა ახალი წამოწყებისთვის. საყიდლებისას უპირატესობა ხარისხს მიანიჭეთ.
ნუ ეცდებით ერთდროულად რამდენიმე საქმის შესრულებას. ჯერ დეტალებში გაერკვიეთ. იყავით მობილიზებული და დისციპლინირებული. ბავშვების მიმართ გამოავლინეთ სიმკაცრე. სასიყვარულო ურთიერთობა დაკანონობას მოითხოვს.
საღამომდე სიტუაციისა და გარშემო მყოფების დაქვემდებარების ქვეშ მოგიწევთ ყოფნა. უძრავი ქონება, რომელსაც თქვენ ფლობთ, მაქსიმალურ ყურადღებას მოითხოვს.
ახალ თანამოაზრეებს, მეგობრებს გაიჩენთ. კარგი დღეა საყიდლებისთვის. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. ნუ იქნებით მათ მიმართ კრიტიკული და მომთხოვნი.
დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია, მარშრუტები. კარგი დღეა კოლეგებთან ახალი პროექტების განსახილველად უფროსთან ურთიერთობის გასაუმჯობესებლად.
წარმატებული დღე გელით, განსაკუთრებით, სექტემბერში დაბადებულებს. მოსალოდნელია დაწინაურება. შეძლებთ პირადი იდეების განხორციელებას. გაფილტრეთ სამეგობრო წრე, გათავისუფლდით არაფრისმომცემი და უპერსპექტივო საქმეებისგან.
ორგანიზებულად თუ იმოქმედებთ, ნებისმიერ სირთულეს მარტივად დაძლევთ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. მოაგვარეთ საგადასახადოსთან, სადაზღვევოსთან დაკავშირებული საკითხები. წარმატება გელით ოფიციალურ პირებთან შეხვედრისას.
დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. კოლეგებთან და პარტნიორებთან ერთად განიხილეთ ახალი საქმეები. კარგი დღეა ხელშეკრულებების გასაფორმებლად, ოფიციალური განცხადების გასაკეთებლად.
მოაგვარეთ სამსახურის საქმეები, მოაწესრიგეთ დოკუმენტები. მეტი ყურადღება მიაქციეთ მიღებულ ინფორმაციას. კარგი დღეა ახალი საქმეების დასაწყებად, ახალ სამსახურში გადასასვლელად.
ნუ იქნებით ზედმეტად ორიგინალური და დამოუკიდებელი. ეცადეთ, თქვენი ქცევა კანონის ფარგლებს არ გასცდეს. სანამ გარშემო მყოფებისგან რაიმეს მოითხოვდეთ, დარწმუნდით, რომ მათ მიმართ თქვენც მართალი ხართ.
შეუდექით იდეების განხორციელებას, რეორგანიზებას, კარგი დღეა ბინის ყიდვა-გაყიდვისთვის, რემონტისთვის. სანამ საქმიანობას დაიწყებთ, დარწმუნდით, რომ ყველა საბუთი მოწესრიგებული გაქვთ.