24 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:57, 23 Sep, 2016     7004
დღეს შეგიძლიათ საქმეებისგან ცოტა დაისვენოთ და დღე მეგობრებთან ერთად ბუნებაში გაატაროთ. მოაგვარეთ საოჯახო საკითხები, დაეხმარეთ მშობლებს.
საქმეები თანმიმდევრულად აკეთეთ. ნუ დაისახავთ რთულ მიზნებს, ამოუხსნელ ამოცანებს. ოჯახის გამო შეიძლება მცირე მსხვერპლის გაღებამ მოგიწიოთ.
საქმეები ცოტა ხნით დაივიწყეთ და დღე ახლობლებთან, მეგობრებთან ერთად გართობას დაუთმეთ. ზოგიერთს ექსპერიმენტები გაიტაცებს; ახალი მეთოდების დატესტვა.
სამსახურის საქმეები იმ შედეგს არ მოგცემთ, რაც გსურთ. ამიტომ, მეტი დრო დაუთმეთ ნათესავებს. ნუ განმარტოვდებით. საღამოს ოჯახური წვეულება მოაწყვეთ.
შემოქმედებითი იდეების განხორციელების დღეა. საქმიანობაში აზარტულობა მოიმატებს. შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ, საზღვარგარეთ მცხოვრებ მეგობრებს, ნათესავებს.
მშვიდად გაანალიზეთ მოვლენები. შანსი მოგეცემათ, საქმეები "მკვდარი წერტილიდან" დაძრათ. დღის განმავლობაში მოსალოდნელია ფორს-მაჟორული სიტუაციები.
მოერიდეთ უსიამოვნებას გარშემო მყოფებთან, განსაკუთრებით, საყვარელ ადამიანთან. ახალი ნაბიჯები კარგად გაანალიზების შემდეგ გადადგით.
დილა სამსახურის საქმეების მოგვარებას დაუთმეთ. მოერიდეთ გრძნობების, ემოციების გამოხატვას. თუ თავს შეუძლოდ იგრძნობთ, მიმართეთ ექიმს, შეიძინეთ მედიკამენტები.
მეტად გამოავლით შემოქმედებითი ნიჭი. საქმეები მალევე დაასრულეთ და დღე შვილებთან ერთად გაატარეთ. საღამოს დაგეგმილი პაემანი დადებით მოგონებებს დაგიტოვებთ.
სამსახურის საქმეებს საოჯახო ვალდებულებები მოგწყვიტავენ. მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად. ერთად განახორციელეთ მცირე რემონტი, ავეჯის გადაადგილება.
ნუ დაგეგმავთ და ჩაერთვებით მოწყენილ საქმიანობაში. სიმპათიის გულის მოგების საშუალება მოგეცემათ. საღამო ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
ნაბიჯ-ნაბიჯ დაასრულეთ დაწყებული საქმეები. მოერიდეთ მსხვილ საყიდლებს. ნუ აიღებთ საკუთარ თავზე ზედმეტ პასუხისმგებლობას, ვალდებულებას.