18 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:46, 17 Sep, 2016     8457
ნუ გაართულებთ ურთიერთობას ოჯახის წევრებთან. მოსალოდნელია გაუთვალისწინებელი ფულის ხარჯვა. დღესვე დაალაგეთ ხვალის გეგმა.
დილა მნიშვნელოვანი საქმეების მოგვარებას დაუთმეთ. საღამო - დასვენებას. მოერიდეთ ექსპერიმენტებს და ურთიერთობის დაძაბვას საყვარელ ადამიანთან.
გაიუმჯობესეთ ჯანმრთელობა. მეტი ყურადღება გმართებთ შვილების, შინაური ცხოველების განათლების მიმართ. სიახლე გელით სამსახურის საქმეებში, პირად ცხოვრებაში.
მოულოდნელობებით აღსავსე დღე გელით. რთულ მომენტებში ოჯახის წევრებისა და მეგობრების დახმარების იმედი გქონდეთ. აკონტროლეთ აზრები და დაიცავით წესები.
დღეს მოთმინება და თავშეკავება გმართებთ. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას დისტანცია დაიცავით. გადახედეთ სამეგობრო წრეს, პარტნიორებს, დააკვირდით მათ.
დაისვენეთ, თავს შემოქმედებით საქმიანობის ნება მიეცით. მოალოდნელია ექსპერიმენტები. თუ მექანიკასთან, ქიმიურ ნივთიერებებთან ან ელექტროობასთან ხართ დაკავშირებული, სიფრთხილე გამოიჩინეთ.
მეტად დაისვენეთ. საყვარელი ადამიანისგან სიურპრიზი გელით. გაგიუმჯობესდებათ სასიყვარულო ურთიერთობა.
გაფრთხილდით, ტრავმული დღეა. შეიძლება მწყობრიდან გამოვიდეს ტექნიკა. მოულოდნელი ხარჯი გელით. ცვლილებები გელით ოჯახში, მშობლებთან და ნათესავებთან მიმართებაში.
ფინანსებთან დაკავშირებული საკითხები დღის პირველ ნახევარში მოაგვარეთ. მოერიდეთ დაპირისპირებას მეგობრებთან, ოჯახის წევრებთან. საყვარელი ადამიანის სურვილების გათვალისწინებით იმოქმედეთ.
ხანმოკლე მგზავრობა და გავლენიან ადამიანებთან გელით შეხვედრა. გაფრთხილდით, არაფერი დაკარგოთ, დაგავიწყდეთ, განსაკუთრებით ფული, ფინანსური დოკუმენტები.
მოთმინებით აღიჭურვეთ, განსაკუთრებით ახლობლებთან ურთიერთობისას. გაფრთხილდით, მოსალოდნელია ემოციების მოზღვავება, ფიზიკური ტრავმა.
დილა ყველაზე კომფორტული პერიოდია თქვენთვის; დაასრულეთ დაწყებული საქმეები. ეცადეთ, თქვენმა წესებმა და მოსაზრებებმა ახლობლები არ დააზარალონ.