17 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:46, 16 Sep, 2016     7541
შანსების გაუმჯობესების დღეა. გავლენიანი ადამიანების მზრუნველობის იმედი გქონდეთ. მფარველები გამოგიჩნდებიან და სასურველის მიღწევას შეძლებთ. ზოგიერთს დიდი ხნის უნახავ მეგობარი დაეხმარება.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საქმიან პარტნიორებთან და მეგობრებთან. მომავალში მათი დახმარებით ახალი პროექტების განხორციელებას შეძლებთ. საღამო სასიყვარულო პარტნიორთან ერთად გაატარეთ.
დაკვირვებულად იმოქმედეთ, პრაქტიკულად იმსჯელეთ. ეცადეთ, წუთიერი სიამოვნების გამო აქამდე მიღწეული არ დაკარგოთ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან და ერთმანეთზე განაწყენებული ნათესავების შერიგებასაც შეძლებთ.
პარტნიორების დახმარებით კარიერული წინსვლა, მატერიალური მდგომარეობის გაუმჯობესება გელით. მოსალოდნელია ქალაქგარეთ მგზავრობა. ზოგი, საზღვარგარეთ გამგზავრებაზე, იქ დაფუძნებაზე დაფიქრდება.
გარშემო მყოფებთან ურთიერთობაში ჰამონია დაისადგურებს. გააუმჯობესეთ დამოკიდებულება დაქვემდებარებულებთან. გადაიხადეთ ვალები, გადასახადები. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას.
კარგი დღეა შემოქმედებითი საქმიანობისთვის, ჩართეთ ბავშვებიც. გარშემო მყოფების მიმართ ნუ იქნებით ზედმეტად მომთხოვნი და კრიტიკული. თუმცა, რჩევებს ნუ დაიშურებთ.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან, მაგრამ ნუ მოდუნდებით. მეტი მზრუნველობა გმართებთ მის და მშობლების მიმართ. მოერიდეთ ფულის ფლანგვას.
გაგიმძაფრდებათ ინტერესი წარსული გართობების მიმართ. მოსალოდენელია სამსახურებრივი რომანის დაწყება. მეტი დრო გაატარეთ მეგობრებთან ერთად.
მეტი ყურადღება გმართებთ მატერიალური საკითხებისადმი. აკონტროლეთ ხარჯი. გააუმჯობესეთ დამოკიდებულება მშობლებთან, ოჯახის წევრებთან.
წარმატებული დღე გელით, ყველა სფეროში მიაღწევთ სასურველს. განსაკუთრებული ყურადღება მიაქციეთ განათლების საკითხს, მსოფლმხედველობის გაფართოებას.
საქმიანობა ან მატერიალურ კეთილდღეობას მოგიტანთ, ან მორალურს. შეიძლება მოხდეს ღირებულებათა გადაფასება. დახმარებისთვის ძველი მეგობრებისა და მფარველების შეწუხება ნუ მოგერიდებათ.
პრაქტიკა თეორიაზე მნიშვნელოვანია. დახმარებას მეგობრები, კოლეგები გაგიწევენ. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან, ოჯახის წევრებთან.