16 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
მიზანდასახულობა ნებისმიერი მიზნის მიღწევაში დაგეხმარებათ. მეტად გამოავლინეთ თქვენი ნიჭი. დღის პირველი ნახევარი დატვირთული გაქვთ მოვლენებით, იყავით მაქსიმალურად ყურადღებიანი და მობილიზებული.
კარგი დღეა პირადი ცხოვრების მოსაწესრიგებლად. გააუმჯობესეთ პარტნიორული ურთიერთობები. მეტი ყურადღება მიაქციეთ საორგანიზაციო და ადმინისტრაციული საკითხების მოგვარებას.
მნიშვნელოვანი გახდება სამემკვიდრეო, სადაზღვევო საკითხები. შეიძლება ახალი ვალდებულებები გაგიჩნდეთ, მათ შორის - საოჯახოც. ყველა საშუალება გამოიყენეთ კარიერული წინსვლისთვის.
საყვარელი ადამიანის სურვილების გათვალისწინებით იმოქმედეთ. მოვლენებს ობიექტურად შეხედეთ. მეტი მზრუნველობა გმართებთ ოჯახის, შვილების მიმართ.
აქტიური დღე გელით, საქმეებითა და მოვალეობებით დატვირთული. იყავით მაქსიმალურად ყურადღებით. სირთულეები და გამარჯვება ერთმანეთს შეცვლის. გააუმჯობესეთ პარტნიორული ურთიერთობები.
მნიშვნელოვანი საქმეები დღის პირველ ნახევარში დაგეგმეთ. კარგი დღე ელით აგვისტოში დაბადებულებს. პირადი ცხოვრება უამრავ სასიამოვნო მომენტს გპირდებათ. მეტი ყურადღება მიაქციეთ შვილების განათლებას.
რთული დღეა, ნუ გაამახვილებთ ყურადღებას ნეგატიურ ასპექტებზე. მშვიდად აკეთეთ საოჯახო და სამსახურებრივი საქმეები. დაიხმარეთ მეუღლე, საქმიანი პარტნიორი.
პარტნიორებთან (სასიყვარულოსთანაც) და კოლეგებთან შეთანხმებულად იმოქმედეთ. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას ნათესავებთან. სხვა დღისთვის გადადეთ მგზავრობა, განსაკუთრებით, შორ მანძილზე.
ფული ეკონომიურად ხარჯეთ. მოერიდეთ ფულის დაბანდებას საეჭვო საქმიანობაში, - ძვირად ღირებული ნივთები შეძენას. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ყოველდღიურ საქმეებს, საოჯახო ვალდებულებებს.
დღის პირველი ნახევარი დატვირთული იქნება მოვლენებით. ნუ ეცდებით გრანდიოზული პროექტების განხორციელებას, მცირედით დაკმაყოფილდით. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას.
თუ დისციპლინირებულად იმოქმედებთ, სასურველს მიაღწევთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან, უცხოელ პარნიორებთან. დაძაბულობა საყვარელ ადამიანთან სხვა სფეროებზეც იქონიებს გავლენას.
ნუ ეცდებით ახალი საქმეების დაწყებას, დაასრულეთ უკვე დაწყებულები, გაიმყარეთ პოზიციები. განსაკუთრებული მოვლენებით დატვირთული დღე ელით თებერვალში დაბადებულებს. მხარდაჭერას უცხოელი პარტნიორისგან, ნათესავისგან მიიღებთ.